-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт (санація) будівлі Семенівської ЗОШ І-IІІ ступенів по вул. Шкільній, 4 в селі Семенівка Обухівського району Київської області. (1 черга. Капітальний ремонт (санація) спортивної зали в будівлі, в якій розміщена Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, за адресою: вул. Шкільна,4, с. Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.) за кодом ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
2 199 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
31dc84d5958b4a45831b30e6823e6b36
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-18-000349-a-a1
Замовник:
Семенівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358885
-
Контактна особа:
Загребельна Юлія 380980033046 semenivkatender@ukr.net
-
Адреса:
08752, Україна, Київська область, с. Семенівка, Обухівський р-н, вул. Макаренка, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ОДЕОН»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41251280
-
Контактна особа:
Журба Андрій 380636317057, 380636317057 bkodeon@ua.fm
-
Адреса:
03164, Україна, місто Київ, Київ, Генерала Наумова, 37-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
48
Дата підписання:
07.11.2019 13:00
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 199 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 366 666.00 UAH)
Оплачено:
2 199 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 366 666.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт (санація) будівлі Семенівської ЗОШ І-IІІ ступенів по вул. Шкільній, 4 в селі Семенівка Обухівського району Київської області. (1 черга. Капітальний ремонт (санація) спортивної зали в будівлі, в якій розміщена Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, за адресою: вул. Шкільна,4, с. Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 23.12.2019
Місце постачання
08752, Україна, Київська область, село Семенівка, Обухівський район, вул. Макаренка, 2
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ffd19c352b5c45979810bfdade9fb0d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору. Внесення змін до календарного плану
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.02.2020 04:00
Статус:
Опубліковано