-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №» в паперовому конверті
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000698-c
Джерело фінансування закупівлі: державний бюджет
Завершена
910 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
Номер:
4784a674d53d4b9e828b133a240f3ed0
Внутрішній номер закупівлі:
3792709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-17-000698-c
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мотулевська Марина Миколаївна +380626235685 motulevska@dn.court.gov.ua http://dn.court.gov.ua/tu05/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
910 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
27 300.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2019 16:20 - 22.09.2019 16:24
Період прийому пропозицій:
17.09.2019 16:20 - 02.10.2019 16:24
Аукціон:
03.10.2019 12:12 - 03.10.2019 12:39
Період кваліфікації:
03.10.2019 12:39 - 08.10.2019 14:59
Період завантаження договору:
07.10.2019 17:22 - 27.10.2019 17:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №» в паперовому конверті
Кількість
125000 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТИЩУК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 03.10.2019 12:39 - 18.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3133405750
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТИЩУК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ +380634099318 dt@event-horizon.net.ua
-
Адреса:
Україна, 02095, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕТРА ГРИГОРЕНКА, будинок 28-Б, квартира 38
Оскарження: 03.10.2019 12:39 - 18.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
889 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
889 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.10.2019 17:22
Документи
46
Скарги
0
ФОП Желєзнова Ніна Іванівна
Оскарження: 07.10.2019 17:22 - 19.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1860000389
-
Контактна особа:
Желєзнова Ніна Іванівна +380502293051 zeleznovanina24@gmail.com
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, Оболонський район, м,Киів вул, Архипенка Олександра буд,2/12 кв,12104211
Оскарження: 07.10.2019 17:22 - 19.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
898 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
898 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2019 14:59
Документи
72
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «БУМВЕСТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Вернигора Іван Сергійович 380503576020, ivanvcr@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КІКВІДЗЕ, будинок 18-А
Початкова пропозиція
907 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
907 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
89
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ad059354eca43c1845e9f91209e6f4a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-17-000698-c-a1
Постачальник:
ФОП Желєзнова Ніна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1860000389
-
Контактна особа:
Желєзнова Ніна Іванівна +380502293051 zeleznovanina24@gmail.com
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, Оболонський район, м,Киів вул, Архипенка Олександра буд,2/12 кв,12104211
Номер договору:
28-10-1
Сума договору:
898 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний