-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №» в паперовому конверті
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000698-c
Джерело фінансування закупівлі: державний бюджет
Завершена
910 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 550.00 UAH
Період оскарження:
17.09.2019 16:20 - 28.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.