-
Відкриті торги
-
КЕП
Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №» в паперовому конверті
898 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
7ad059354eca43c1845e9f91209e6f4a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-17-000698-c-a1
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Контактна особа:
Мотулевська Марина Миколаївна +380626235685 motulevska@dn.court.gov.ua http://dn.court.gov.ua/tu05/
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Желєзнова Ніна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1860000389
-
Контактна особа:
Желєзнова Ніна Іванівна +380502293051 zeleznovanina24@gmail.com
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, Оболонський район, м,Киів вул, Архипенка Олександра буд,2/12 кв,12104211
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
28-10-1
Дата підписання:
28.10.2019 00:00
Період дії договору:
28.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
898 250.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
898 250.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №» в паперовому конверті
Кількість
125000 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019