-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для ігрових майданчиків).
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-000706-c
Джерело фінансування закупівлі. Кошти міського бюджету.
Завершена
195 875.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 958.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 958.75 UAH
Номер:
8ebcd52f14084209965706694e6cc727
Внутрішній номер закупівлі:
3787593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-16-000706-c
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 875.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 958.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 16:49 - 22.09.2019 08:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2019 16:49 - 02.10.2019 08:00
Аукціон:
03.10.2019 12:13 - 03.10.2019 12:34
Період кваліфікації:
03.10.2019 12:34 - 07.10.2019 15:44
Період завантаження договору:
03.10.2019 12:34 - 23.10.2019 12:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за поставлений Товар на умовах післяоплати на протязі 30 банківських днів, що підтверджується належним чином оформленою видатковою накладною або Актом приймання-передачі протягом п’яти робочих днів з моменту отримання відповідного фінансування на свій реєстраційний рахунок, передбаченого для оплати поставленого Товару. Розрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем по мірі надходження коштів з міського бюджету в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати за поставлений товар. Джерело фінансування закупівлі- кошти міського бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для ігрових майданчиків).
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дитячі та спортивні майданчики
Оскарження: 03.10.2019 12:34 - 18.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37095763
-
Контактна особа:
Білан Олексій Володимирович +380443913399 A.Bilan@interatletika.com https://diso.interatletika.com/
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, Київ, проспект Героїв Сталінграду, 21/38, ЛІТЕРА А
Оскарження: 03.10.2019 12:34 - 18.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2019 15:44
Документи
19
Скарги
0
ФОП "ІГНАТОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3187401490
-
Контактна особа:
Володимир Ігнатов +380997822111 detpl@meta.ua
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СЕРПНЯ, будинок 55-А, квартира 11
Початкова пропозиція
195 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea16c2ea052640a698746e6972801b42
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-16-000706-c-c1
Постачальник:
ТОВ Дитячі та спортивні майданчики
×
-
Код ЄДРПОУ:
37095763
-
Контактна особа:
Білан Олексій Володимирович +380443913399 A.Bilan@interatletika.com https://diso.interatletika.com/
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, Київ, проспект Героїв Сталінграду, 21/38, ЛІТЕРА А
Номер договору:
566
Сума договору:
195 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний