-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для ігрових майданчиків).
Джерело фінансування закупівлі. Кошти міського бюджету.
195 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ea16c2ea052640a698746e6972801b42
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-16-000706-c-c1
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Дитячі та спортивні майданчики
×
-
Код ЄДРПОУ:
37095763
-
Контактна особа:
Білан Олексій Володимирович +380443913399 A.Bilan@interatletika.com https://diso.interatletika.com/
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, Київ, проспект Героїв Сталінграду, 21/38, ЛІТЕРА А
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування закупівлі. Кошти міського бюджету.
Номер договору:
566
Дата підписання:
23.10.2019 00:00
Період дії договору:
23.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
195 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 195 000.00 UAH)
Оплачено:
195 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 195 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для ігрових майданчиків).
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2019