-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для ігрових майданчиків).
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-000706-c
Джерело фінансування закупівлі. Кошти міського бюджету.
Завершена
195 875.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 958.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 958.75 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 16:49 - 22.09.2019 08:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим