• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 стандарт)

Завершена

58 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 290.00 UAH
Номер: f22a7970e3e246bdbeaffd11de6759d2
Внутрішній номер закупівлі: 3759022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-09-000726-b   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Наталія Байдукова +380482349067 bai_nat69@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 290.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2019 12:10 - 15.09.2019 12:03
Період прийому пропозицій: 09.09.2019 12:10 - 25.09.2019 12:03
Аукціон: 26.09.2019 11:59 - 26.09.2019 12:26
Період кваліфікації: 26.09.2019 12:26 - 01.10.2019 09:13
Період завантаження договору: 26.09.2019 12:26 - 16.10.2019 12:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 стандарт (Кошти від господарської діяльності організації)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65038, Україна, Одеська область, Одеса, Рибальська балка, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"

Оскарження: 26.09.2019 12:26 - 12.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 53 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2019 09:13
Документи 12
Скарги 0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Початкова пропозиція 53 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 84
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Початкова пропозиція 57 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: c613cbe186b04455b3397372495fbfad
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-09-000726-b-b1
Постачальник: ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Номер договору: 22-Тб
Сума договору: 52 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 44 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 17.10.2019 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Scan_22-Тб_17102019_ОККО_А-95.pdf
p7s
sign.p7s