-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 стандарт)
52 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
c613cbe186b04455b3397372495fbfad
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-09-000726-b-b1
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Контактна особа:
Наталія Байдукова +380482349067 bai_nat69@ukr.net
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська Балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
22-Тб
Дата підписання:
17.10.2019 15:00
Період дії договору:
17.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
52 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 830.00 UAH)
Оплачено:
52 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 830.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 стандарт (Кошти від господарської діяльності організації)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2019