-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 стандарт)
Оголошено тендер
58 000.00
UAH
Номер:
89638014ebde466180dce72101f39085
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-09-09-002281-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-95 стандарт)
Примітки:
Кошти від господарської діяльності організації. Додаток до річного плану зі змінами. Загальна вартість по даній закупівлі зі змінами за відповідним кодом ДК буде становити 257775,00 грн. (166650,00 грн.+33125,00 грн.+58000,00грн.)
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
09.09.2019 11:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 стандарт
Кількість
2000 літр
Період постачання
(не задано)