-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)
Тендер Prozorro UA-2019-09-04-000712-c
Завершена
53 105 333.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
Номер:
4f750fa7372b44fea75634894ef00580
Внутрішній номер закупівлі:
3745675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-04-000712-c
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
53 105 333.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
265 526.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
212 421.33 UAH
Період уточнення:
04.09.2019 15:42 - 09.09.2019 15:47
Період прийому пропозицій:
04.09.2019 15:42 - 19.09.2019 15:47
Аукціон:
20.09.2019 15:11 - 20.09.2019 15:44
Період кваліфікації:
20.09.2019 15:44 - 01.10.2019 11:23
Період завантаження договору:
27.09.2019 15:22 - 17.10.2019 15:22
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (кошти Державного бюджету України)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам’янець – Подільський, вул.Д.Галицького, 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНСОЛЬСТРОЙ"
Оскарження: 20.09.2019 15:44 - 07.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31983408
-
Контактна особа:
Владимир Драп +380674303465 konsol.stroy@ukr.net
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 111-А, квартира 2
Оскарження: 20.09.2019 15:44 - 07.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
49 387 064.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 121 537.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.09.2019 17:32
Документи
81
Скарги
0
ТОВ ВКП Будекспро 12
Оскарження: 26.09.2019 17:32 - 08.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340129
-
Контактна особа:
Шміляк Іван Іванович +380674728371 vkfbud12@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул.Дзержинського,буд.96-б кв.6
Оскарження: 26.09.2019 17:32 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
53 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2019 15:22
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ПОКРОВ БУД"
Оскарження: 27.09.2019 15:22 - 12.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408596
-
Контактна особа:
Максим Михайленко +380967741661 pokrov-bud@ukr.net
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 167
Оскарження: 27.09.2019 15:22 - 12.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2019 11:23
Документи
81
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОАЛЬЯНС-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35823356
-
Контактна особа:
Кузьменко Микола Миколайович +380986978810 evroalinvest@ukr.net
-
Адреса:
03045, Україна, Київ, Київ, вул. Новопирогівська, буд. 56, офіс 313
Початкова пропозиція
53 105 333.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 105 333.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
e85d23efcc3449c4976b4a5df9733573
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-04-000712-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ПОКРОВ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408596
-
Контактна особа:
Максим Михайленко +380967741661 pokrov-bud@ukr.net
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 167
Номер договору:
307-19
Сума договору:
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 029 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 15.01.2023 23:59
Дата підписання:
15.10.2019 00:00
Статус:
Розірваний