• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)

Завершена

53 105 333.29 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
Період уточнення: 04.09.2019 15:42 - 09.09.2019 15:47
Відповідь надана

Запитання замовнику

Номер: 0678108a1f314245ada8951d9fdcf8a3
Дата опублікування: 06.09.2019 15:23
Опис: Частиною 4 Розділу “VI. Результати торгів та укладання договору про закупівлю” Тендерної документації передбачено, що для перевірки даних, наведених у проекті договору про закупівлю за результатами проведених торгів, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції оригінал(и) довідки(док) з обслуговуючого банку(ів) про наявність рахунку та відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами, що видані не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цієї закупівлі та оригінал довідки (або іншого документу) з податкової інспекції про наявність зареєстрованих рахунків в банківських установах, що видана не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цієї закупівлі. Прошу роз'яснити дану вимогу, а саме учасник зобов'язаний надати довідку про наявність рахунку та відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами з обслуговуючого банку, який зазначений в проекті договору чи довідки з усіх банківських установ в яких відкриті рахунки учасника?
Відповідь: Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції оригінал(и) довідки(док) з обслуговуючого (их) банку(ів) про наявність рахунку та відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами, що видані не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цієї закупівлі, які зазначені в переліку зареєстрованих рахунків в банківських установах, що надається податковою інспекцією.
Дата відповіді: 09.09.2019 13:03
Відповідь надана

Запитання замовнику

Номер: 5a35fbb11d654f1490065b8f15dc24ee
Дата опублікування: 06.09.2019 15:11
Опис: Відповідно до п. б) Примітки додатку 1 до Тендерної документації, остаточну тендерну пропозицію за формою зазначеною в додатку до тендерної документації, а також усі розрахунки щодо вартості робіт учасники надають (надсилають) замовнику протягом 1 робочого дня з дня проведення електронного аукціону. Загальна вартість тендерної пропозиції повинна дорівнювати вартості тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону. В зв'язку з тим, що дана вимога є незрозумілою та не відповідає вимогам ЗУ “Про публічні закупівлі” прошу чітко вказати, яким чином учасники надсилають визначену інформацію замовнику та пояснити, як такі дії по наданню документів процедури закупівлі не через систему закупівель узгоджуються з принципами відкритості, прозорості на всіх стадіях закупівель, а також об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій ( п .1 ст. 3, п .1 ст. 14 ЗУ “Про публічні закупівлі”)?
Відповідь: Відповідно до частини 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Відповідно до пункту 1 Розділу ІІІ тендерної документації, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель з накладенням електронного цифрового підпису (далі ЕЦП) уповноваженої особи учасника на тендерну пропозицію, оскільки згідно з частиною 3 статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки, документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом завантаження файлів. Вимога щодо подачі тендерної пропозиції в електронному вигляді поширюється на всі документи, які вимагає Замовник. Однак, з метою усунення неоднозначного тлумачення вимог тендерної документації, тендерним комітетом прийнято рішення про внесення змін до Додатку 1 до тендерної документації та викладення пункту б) Приміток в наступній редакції: «Остаточну тендерну пропозицію за формою, зазначеною в додатку до тендерної документації, а також усі розрахунки щодо вартості робіт учасник, пропозиція якого за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, подає Замовнику протягом 1 робочого дня з дня проведення електронного аукціону, або протягом 1 робочого дня з початку розгляду Замовником наступної тендерної пропозиції з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною. Загальна вартість тендерної пропозиції повинна дорівнювати вартості тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону. Подання остаточної тендерної пропозиції, а також усіх розрахунків щодо вартості робіт є обов’язковою умовою, необхідною для узгодження та підписання договору. Ненадання зазначених документів в подальшому розглядатиметься як відмова учасника-переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації». Об’єкт будівництва в інженерно-технічному плані є складним і дороговартісним, потребує завершення будівництва в належні строки, тому вимога Замовника подання остаточної тендерної пропозиції, а також усіх розрахунків щодо вартості робіт вказана з метою оперативного узгодження та підписання договору, отримання робіт належного рівня та якості, та з метою недопущення укладення договору за результатами закупівлі з некомпетентними учасниками.
Дата відповіді: 09.09.2019 13:01