• Відкриті торги
  • КЕП

Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)

52 835 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e85d23efcc3449c4976b4a5df9733573
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-04-000712-c-b1
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Постачальник: ТОВ "ПОКРОВ БУД"
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору: 307-19
Дата підписання: 15.10.2019 00:00
Період дії договору: 15.10.2019 00:00 - 15.01.2023 23:59
Сума договору: 52 835 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 805 833.33 UAH)
Оплачено: 23 221 806.63 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 870 301.10 UAH)
Причини розірвання договору: Сторони на підставі частини 1 статті 651, частини 1 статті 652 ЦК України прийшли згоди розірвати Договір про закупівлю №307-19 від 15.10.2019

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (кошти Державного бюджету України)
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роб
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам’янець – Подільський, вул.Д.Галицького, 7 На карті

Внесені зміни

    Номер: 192bb57aa94648aeb2edbe14f8279b18
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" сторони домовились викласти п.20.1.Договору в новій редакції: Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 31.12.2021 року.
    Номер додаткової угоди: 1/243-20
    Дата внесення змін до договору: 18.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
243-20.pdf
    Номер: 51763cb562ee45c99ea29e13cfcc7df7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" сторони домовились викласти п.20.1.Договору в новій редакції: Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 31.12.2022 року.
    Номер додаткової угоди: 2/253-21
    Дата внесення змін до договору: 22.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2-253-21.pdf
    Номер: 9bbf3e118d2a4829992365e58d9ae1e1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" сторони домовились викласти п.20.1.Договору в новій редакції: Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 15.01.2023 року або до передачі об'єкта Замовнику, згідно Акта, а у випадку не виконання сторонами зобов'язань передбачених договором - діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань
    Номер додаткової угоди: №2/286-22
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
№3/286-22