-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам"яна сіль (сіль технічна помелу № 3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом - 150 тонн) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-27-000427-a
Завершена
277 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
Номер:
ca3486f1b1aa485ba763b5014a7e77dd
Внутрішній номер закупівлі:
3716985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-27-000427-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таїса Рога +380680152513,+380971816697 boguslav_blagoustriy@ukr.net https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 387.50 UAH
Період уточнення:
27.08.2019 11:22 - 01.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2019 11:22 - 11.09.2019 12:00
Аукціон:
12.09.2019 13:49 - 12.09.2019 14:10
Період кваліфікації:
12.09.2019 14:10 - 18.09.2019 10:40
Період завантаження договору:
12.09.2019 14:10 - 02.10.2019 14:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата поставленого товару буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів Замовника на протязі 10 (десяти) робочих днів з дати підписання уповноваженими представниками сторін видаткової накладної на поставлений товар. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам"яна сіль (сіль технічна помелу № 3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом - 150 тонн) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Моноліт Інвест Групп
Оскарження: 12.09.2019 14:10 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Оскарження: 12.09.2019 14:10 - 29.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
224 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2019 10:40
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МЕРКУРІЙ-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37139192
-
Контактна особа:
Ольга Марченко +380444564678,+380634199585,+380443315639,+380507340263,+380965066005 tovar10@ukr.net
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, Киев, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 38, квартира 117
Початкова пропозиція
238 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
c671bc86e7f84456b03b39b62d547279
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-27-000427-a-b1
Постачальник:
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Номер договору:
30-09/2019
Сума договору:
223 380.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
186 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
30.09.2019 11:00
Статус:
Виконаний