• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 14410000-8 Кам"яна сіль (сіль технічна помелу № 3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом - 150 тонн) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)

223 380.00 UAH з ПДВ
Номер: c671bc86e7f84456b03b39b62d547279
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-27-000427-a-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
Постачальник: ТОВ Моноліт Інвест Групп
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору: 30-09/2019
Дата підписання: 30.09.2019 11:00
Період дії договору: 30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 223 380.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 230.00 UAH)
Оплачено: 223 380.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 230.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам"яна сіль (сіль технічна помелу № 3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом - 150 тонн) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 150 тонни
Період постачання до 31.10.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті