-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам"яна сіль (сіль технічна помелу № 3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом - 150 тонн) (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-27-000427-a
Завершена
277 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
Період оскарження:
27.08.2019 11:22 - 07.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.