-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львові
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-000229-a
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
c545270019cd43c19a236fd0e300f680
Внутрішній номер закупівлі:
3707991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-22-000229-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечна Галина Ігорівна +380322750153 sudebka_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233222-1 Брукування та асфальтуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2019 11:31 - 30.08.2019 11:35
Період прийому пропозицій:
22.08.2019 11:31 - 09.09.2019 11:35
Аукціон:
10.09.2019 12:08 - 10.09.2019 12:29
Період кваліфікації:
10.09.2019 12:29 - 11.09.2019 11:27
Період завантаження договору:
10.09.2019 12:29 - 30.09.2019 12:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львов
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.11.2019
Місце постачання
79010, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пекарська будинок 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Олбуд
Оскарження: 10.09.2019 12:29 - 22.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32408385
-
Контактна особа:
Лозинський Микола Олексійович +380322316821 olj1106@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, Любачівська
Оскарження: 10.09.2019 12:29 - 22.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
458 089.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
458 089.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2019 11:27
Документи
36
Скарги
0
ТОВ НЕОТЕХПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008273
-
Контактна особа:
Чабан Ігор Володимирович +380322390344 oberig1150@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Стефаника б.16 кв.1
Початкова пропозиція
459 162.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 162.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc63bb03f1814fb297289cee70216c9f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-000229-a-b1
Постачальник:
ПП Олбуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
32408385
-
Контактна особа:
Лозинський Микола Олексійович +380322316821 olj1106@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, Любачівська
Номер договору:
05-09-19
Сума договору:
458 089.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
23.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний