-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львові
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-000229-a
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Період оскарження:
22.08.2019 11:31 - 05.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.