-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львові
458 089.50
UAH з ПДВ
Номер:
fc63bb03f1814fb297289cee70216c9f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-000229-a-b1
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Контактна особа:
Наконечна Галина Ігорівна +380322750153 sudebka_buch@ukr.net
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Олбуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
32408385
-
Контактна особа:
Лозинський Микола Олексійович +380322316821 olj1106@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, Любачівська
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
05-09-19
Дата підписання:
23.09.2019 00:00
Період дії договору:
23.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
458 089.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 458 089.50 UAH)
Оплачено:
458 089.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 458 089.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львов
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.11.2019
Місце постачання
79010, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пекарська будинок 61
На карті