-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до автотехніки
Тендер Prozorro UA-2016-10-25-000006-c
Завершена
1 616 264.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 083.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 083.00 UAH
Номер:
eedea9e600fd4c948417ea0acf2494e0
Внутрішній номер закупівлі:
370578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-25-000006-c
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вязовик Наталія Миколаївна +380629408878 n.vyazovik@marport.net http://marport.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 616 264.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 083.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
48 487.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2016 08:11 - 31.10.2016 08:16
Період прийому пропозицій:
25.10.2016 08:11 - 10.11.2016 08:16
Аукціон:
11.11.2016 11:33 - 11.11.2016 12:01
Період кваліфікації:
11.11.2016 12:01 - 18.11.2016 09:48
Період завантаження договору:
11.11.2016 12:01 - 01.12.2016 12:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
×
-
ДК 016:2010:
29.32.3 Частини та приладдя до моторних транспортних засобів, н.в.і.у.
Кількість
450 штуки
Період постачання
09.12.2016 - 09.06.2017
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Алделит"
Оскарження: 11.11.2016 12:01 - 29.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37746750
-
Контактна особа:
ТОВ "Алделит" 0504259193 turiychik@mail.ru
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Леніна, буд.43
Оскарження: 11.11.2016 12:01 - 29.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
1 555 170.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 490 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2016 09:48
Документи
18
Скарги
0
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВ «МАШТЕХІМПОРТ» +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Украина, ОДЕССКАЯ ОБЛ., Одесса, 65017, м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 5
Початкова пропозиція
1 590 939.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 494 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо – комерційна фірма «Електронтехсервіс ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
04947995
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо – комерційна фірма «Електронтехсервіс ЛТД» +380565224109 tender_ets@ukr.net
-
Адреса:
Украина, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепр (Днепропетровск), 52201, Дніпропетровська обл.,місто Жовті Води, вулиця Гагаріна, будинок 22
Початкова пропозиція
1 495 647.45 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 495 647.45 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
54baf2f803024903892be3952eb901f2
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-25-000006-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Алделит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37746750
-
Контактна особа:
ТОВ "Алделит" 0504259193 turiychik@mail.ru
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Леніна, буд.43
Номер договору:
27-7/16/515
Сума договору:
1 490 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2016 12:53 - 06.06.2017 23:59
Дата підписання:
06.12.2016 12:53
Статус:
Підписаний