• Відкриті торги
  • КЕП

Запасні частини до автотехніки

1 490 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 54baf2f803024903892be3952eb901f2
Ідентифікатор договору: UA-2016-10-25-000006-c-c1
Постачальник: ТОВ "Алделит"
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Номер договору: 27-7/16/515
Дата підписання: 06.12.2016 12:53
Період дії договору: 06.12.2016 12:53 - 06.06.2017 23:59
Сума договору: 1 490 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 450 штуки
Період постачання 09.12.2016 - 09.06.2017
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті