• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Запасні частини до автотехніки

Завершена

1 616 264.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 083.00 UAH
Період уточнення: 25.10.2016 08:11 - 31.10.2016 08:16
Відповідь надана

Лоты

Номер: 102cbfe2f35f489bbc9823a303665b8e
Дата опублікування: 25.10.2016 09:42
Опис: Добрый день. Если Вы не разделите закупку на несколько лотов согласно марок автомобилей, эта закупка не будет прозрачной.
Відповідь: Добрий день! Предмет закупівлі визначен замовником згідно з п.32 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015, за показниками третьої-пʼятої цифр основного словника. Тендерна документація замовника складена в повній відповідності із зазначеними вище нормами. Розділення на лоти предмета закупівлі здійснюється виключно замовником, за умови такої потреби (п.1 розд.2 «Порядку визначення предмета закупівлі» затвердженого Наказом Мінекономрозвитку і торгівлі України від 17.03.2016р. №454). В зв’язку з вищевикладеним, в рамках наданої тендерної документації, учасникам не дозволяється подання пропозицій по лотам, закупівля на лоти поділена бути не може.
Дата відповіді: 25.10.2016 15:54