-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місці дошкільного віку) в с. Камянка Глибоцького району Чернівецької області
Тендер Prozorro UA-2019-08-13-000002-a
Завершена
57 293 259.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 1 000 000.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 1 000 000.00 UAH
Номер:
40918a1df46142f4be44ae502771f423
Внутрішній номер закупівлі:
3672282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-13-000002-a
Замовник:
Управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
57 293 259.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
286 466.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2019 06:37 - 20.08.2019 23:55
Період прийому пропозицій:
13.08.2019 06:37 - 30.08.2019 23:55
Аукціон:
02.09.2019 12:49 - 02.09.2019 13:10
Період кваліфікації:
02.09.2019 13:10 - 03.09.2019 11:49
Період завантаження договору:
02.09.2019 13:10 - 22.09.2019 13:10
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- Описджерела фінансування- за рахунок власних і додатково виділених коштів (субвенції)
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Описджерела фінансування- за рахунок власних і додатково виділених коштів (субвенції)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місці дошкільного віку) в с. Камянка Глибоцького району Чернівецької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
60427, Україна, Чернівецька область, Глибоцький район с.Камянка, вул.Синюка,3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТзОВ "Надія"
Оскарження: 02.09.2019 13:10 - 14.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30686931
-
Контактна особа:
Білик Василь Костянтинович +380373424623 tzovnadiya1@gmail.com
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вул. Першотравнева 44 "А"
Оскарження: 02.09.2019 13:10 - 14.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
56 408 851.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 408 851.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2019 11:49
Документи
80
Скарги
0
ТОВ "ЛЕВ 2010"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37261717
-
Контактна особа:
Микола Мікус +380680939030 lev.2010@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, Київська область, м.Київ, ЛЮТЕРАНСЬКА, будинок 15 А, офіс 18
Початкова пропозиція
56 852 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 852 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c1220de16204e298d66efb2a01da9be
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-000002-a-c1
Постачальник:
СТзОВ "Надія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30686931
-
Контактна особа:
Білик Василь Костянтинович +380373424623 tzovnadiya1@gmail.com
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вул. Першотравнева 44 "А"
Номер договору:
926/2250/19
Сума договору:
56 089 590.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
46 741 325.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
14.11.2019 00:00
Статус:
Підписаний