-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місці дошкільного віку) в с. Камянка Глибоцького району Чернівецької області
56 089 590.20
UAH з ПДВ
Номер:
9c1220de16204e298d66efb2a01da9be
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-000002-a-c1
Замовник:
Управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Контактна особа:
Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
СТзОВ "Надія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30686931
-
Контактна особа:
Білик Василь Костянтинович +380373424623 tzovnadiya1@gmail.com
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вул. Першотравнева 44 "А"
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
926/2250/19
Дата підписання:
14.11.2019 00:00
Період дії договору:
16.12.2019 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
56 089 590.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 348 265.03 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місці дошкільного віку) в с. Камянка Глибоцького району Чернівецької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
60427, Україна, Чернівецька область, Глибоцький район с.Камянка, вул.Синюка,3
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 397
- Зміна №2 88
- Зміна №3 89
- Зміна №4 137
- Зміна №5 137
- Зміна №6 144
- Зміна №7 148
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 28
- Зміна №11 10
- Зміна №12 11
- Зміна №13 12
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
422ff4a77593452a97ee6066fcc97568
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості контролю за виконанням робіт. реєстрація юридичних зобовязань на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
397
Дата внесення змін до договору:
18.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b30828abfd264017bc69ac33798e7cf8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
за взаємною згодою сторін
Номер додаткової угоди:
88
Дата внесення змін до договору:
18.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
a893a2cf838e4adaba7d0dfd4d315b3b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у звязку з додатково виділеними коштами за згодою сторін реєстрація юридичних зобовязань
Номер додаткової угоди:
89
Дата внесення змін до договору:
19.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cbcad24a4d90460bb71ea1d0211c85d3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виділено додаткові кошти з Державного фонду регіонального розвиткуФРР
Номер додаткової угоди:
137
Дата внесення змін до договору:
24.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0bd0312a9cc346459d7c5a3d321c47eb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Завантаження додаткової угоди на реєстрацію юридичних зобовязань в звязку з додатко виділеними коштами
Номер додаткової угоди:
137
Дата внесення змін до договору:
24.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ce9d45153940437f8619089903b5eb1d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткові кошти з державного фонду регіонального розвитку
Номер додаткової угоди:
144
Дата внесення змін до договору:
30.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
87029aed3f3848f5af65346271c75c55
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення суми договору для здійснення технічного нагляду за будівництвом обєкту
Номер додаткової угоди:
148
Дата внесення змін до договору:
06.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3b40a46da97a4e71804b3e6cd1c5509c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились, що в зв’язку із проведенням децентралізації, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України №1635-р від 16 грудня 2020 року «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», утворенням нового органу державної влади, Чернівецької районної державної адміністрації Чернівецької області (Код ЄДРПОУ 44090800), яка являється правонаступником колишньої Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області (код ЄДРПОУ 04062104) (Глибоцька РДА відповідно до структури, яка затверджена відповідно до розпорядження Глибоцької РДА від 24.10.2019 року за №33-ОС, є правонаступником структурного підрозділу відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької РДА (Код ЄДРПОУ 02147300), який створено шляхом реорганізації Управління освіти Глибоцької РДА(Код ЄДРПОУ 02147300)), та відповідно ст. 104, ст..106 ст.512 ст.629 Цивільного кодексу України, Замовником робіт по об’єкту «Реконструкція з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) в с. Кам’янка Глибоцького району Чернівецької області» (ідентифікатор закупівлі UA-2019-08-13-000002-a) в подальшому буде виступати Чернівецька районна державна адміністрація Чернівецького району Чернівецької області, в особі голови Козарійчука Дмитра Васильовича, який діє на основі Закону України «Про місцеві державні адміністрації». Вартість не виконаних підрядних робіт складає 16197285,60 (шістнадцять мільйонів сто дев’яносто сім тисяч двісті вісімдесят п’ять грн.. 60 коп. грн.)
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
26.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6f6627c0928d4d229a2cb73a62e4ecad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
26.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9def01c3408344d3abd71c3b2194c925
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
28
Дата внесення змін до договору:
31.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fd2e28821ee14365b022624c553e67fd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
уточнення умов додаткової угоди щодо фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
02.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9d3ed65831dc4723b5d19540b0148fba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d7c2fcaea117434d92d73606a6362a16
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
16.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано