-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-002490-b
Закупівля здійснюється на очікувану вартість за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Розпорядження КМУ від 05 липня 2019 р. № 492-р. та за рахунок коштів обласного бюджету (співфінансування).
Завершена
14 991 348.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 149 913.00 UAH
мін. крок: 1% або 149 913.00 UAH
Номер:
75aa7fd38bc94f25a26e951b25a4c4f5
Внутрішній номер закупівлі:
3648275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-05-002490-b
Замовник:
ОККВП "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР ФЕСТИВАЛІВ ТА КОНЦЕРТНИХ ПРОГРАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31275331
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Проспект Миру, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ушатенко Олександр Миколайович +380462675424 centre2000dzo@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 991 348.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
149 913.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
44 970.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2019 17:19 - 18.08.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2019 17:19 - 28.08.2019 23:00
Аукціон:
29.08.2019 13:27 - 29.08.2019 14:12
Період кваліфікації:
29.08.2019 14:12 - 18.09.2019 16:40
Період завантаження договору:
29.08.2019 14:12 - 18.09.2019 14:12
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата проводиться тільки за фактично виконані роботи протягом 45-ти календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, шляхом проміжних платежів, та тільки в межах бюджетних призначень та при умові надходження коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту. Джерело фінансування закупівлі: Кошти державного бюджету та обласного бюджету (співфінансування).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Рембуд-2603"
Оскарження: 29.08.2019 14:12 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37632919
-
Контактна особа:
Тимофій Маховик +380983206104 rb2603@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Белінського,13
Оскарження: 29.08.2019 14:12 - 29.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
11 427 581.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 427 581.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2019 16:40
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ІНЕКС РЕАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41310760
-
Контактна особа:
Гаман Людмила Володимирівна +380674603536 tovinex@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Кирпоноса,буд.7
Початкова пропозиція
13 815 535.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 515 709.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ФІРМА "МЖК-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14239928
-
Контактна особа:
Губіна Анна Юріївна +380462651414 smet@mjk.com.ua
-
Адреса:
14014, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Щорса 57Д
Початкова пропозиція
13 889 893.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 549 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс-трансбудсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38161784
-
Контактна особа:
Охота Віталій Якович 0674044394, 314011@i.ua
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, пров. Корнійчука, буд. 17, оф. 5
Початкова пропозиція
14 200 291.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ФОП Бойко Світлана Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2430102102
-
Контактна особа:
Бойко Світлана 380967521445, 380967521445 fotinia2013@ukr.net
-
Адреса:
02002, Україна, місто Київ, Київ, вул. Марини Раскової, 8, кв.171
Початкова пропозиція
14 853 465.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 853 465.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "Чернігів Буд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43081533
-
Контактна особа:
Шредер Адольф 380939623192, 380939623192 chernihiv_bud@meta.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Олега Михнюка, 41
Початкова пропозиція
14 868 866.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 868 866.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f173bb41ada479690b68489f086b46d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-05-002490-b-c1
Постачальник:
ПП "Рембуд-2603"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37632919
-
Контактна особа:
Тимофій Маховик +380983206104 rb2603@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Белінського,13
Номер договору:
19-090
Сума договору:
10 970 039.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 141 699.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
07.10.2019 00:00
Статус:
Підписаний