-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-002490-b
Закупівля здійснюється на очікувану вартість за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Розпорядження КМУ від 05 липня 2019 р. № 492-р. та за рахунок коштів обласного бюджету (співфінансування).
Завершена
14 991 348.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 149 913.00 UAH
мін. крок: 1% або 149 913.00 UAH
Нічого не знайдено.