-
Відкриті торги
-
КЕП
Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
10 970 039.28
UAH з ПДВ
Номер:
6f173bb41ada479690b68489f086b46d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-05-002490-b-c1
Замовник:
ОККВП "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР ФЕСТИВАЛІВ ТА КОНЦЕРТНИХ ПРОГРАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31275331
-
Контактна особа:
Ушатенко Олександр Миколайович +380462675424 centre2000dzo@online.ua
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, Проспект Миру, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Рембуд-2603"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37632919
-
Контактна особа:
Тимофій Маховик +380983206104 rb2603@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Белінського,13
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-090
Дата підписання:
07.10.2019 00:00
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
10 970 039.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 828 339.88 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e072f65859d84f5b89cd72288596cef7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
перерозподілу виконання робіт та їх оплати (покращення якості товару) у 2019-2020 роках
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4ab2d5866f19472fa96bd202d1f1a5ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку з прийняттям Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 року №543-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» та внесеними змінами до Розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 року №152 «Про визначення замовників робіт», на виконання Договору про закупівлю №19-090 від 07.10.2019 року, керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» продовжити строк дії договору та виконання зобов“язань щодо виконання робіт у разі виникнення документально підтверджених обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі затримки фінансування витрат Замовника, а саме до 31 грудня 2021 року
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7297a5b0dab34e27b17abfdbaeb6de5d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`язку зі зміною плану фінансування робіт на 2020 рік, на виконання Договору про закупівлю №19-090 від 07.10.2019 року, керуючись пунктом 3 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі) зменшити суму використання коштів у 2020 році на 86138,00 грн (вісімдесят шість тисяч сто тридцять вісім грн. 00 коп.), в т.ч. за рахунок коштів державного бюджету — 77524,20 грн., коштів місцевого бюджету — 8613,80 грн
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
31567dfe4f8d44ce8bb451b869750a0c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів Виконавця
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
26.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3e93fc2182db423582dd29c09e586e3a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із зміною бюджетних кошторисних призначень, календарного графіку виконання робіт та плану фінансування робіт на 2020 рік, на виконання Договору про закупівлю № 19-090 від 07.10.2019 року (далі-Договір), керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі”, пунктом 3.4 розділу 3. ЦІНА ДОГОВОРУ, Сторони домовилися збільшити суму використання коштів у 2020 році на 49602,51 грн. (Сорок дев’ять тисяч шістсот дві грн. 51 коп.), в т.ч. за рахунок коштів державного бюджету – 44642,27 грн., коштів місцевого бюджету – 4960,24 грн.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0d2fa146572e44fdb37478dac3cf647d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 660-р “Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2021 року”, на виконання Договору про закупівлю № 19-090 від 07.10.2019 року (далі-Договір), керуючись пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі”, пунктом 3.4 розділу 3 ЦІНА ДОГОВОРУ та пунктом 11.2 розділу 11. ПОРЯДОК ЗМІН УМОВ ДОГОВОРУ
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c37ed6fd72d14c0cb7411047b5b39df2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
вирішили продовжити строки виконання робіт за погодженням сторін на підставі листа ПП «Рембуд-2603» від 24 вересня 2021 року №432 (збільшених термінів виготовлення автоматичних відкатних воріт (індивідуальне замовлення)
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
f407740c5c0643c9840e421ea15592dd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з внесенням змін до проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі Обласного комунального концертно-видовищного підприємства “Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм” з виділенням черговості” (коригування), (ід.закупівлі UA-2021-12-09-004246-b, Звіт про договір про закупівлю, експертний звіт додається), зі змінами обладнання, матеріалів та робіт на підставі п.5 частини 4 статті 36 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: узгодженої зміни ціни в бік зменшення сторони погодили внести зміни до Договору
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2b93b28253fe418991403d1ff8608368
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з необхідністю виправлення технічної (механічної, формальної) помилки, допущеної при внесенні інформації про закупівлю, яка оприлюднюється на вебпорталі Уповноваженого органу
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано