-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-001062-b
Кількість – 3 комплекти, згідно Додатку 3 тендерної документації
Завершена
208 908.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
Номер:
54a1936ab95f45f8b86e94accf21b97f
Внутрішній номер закупівлі:
3646173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-05-001062-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996740
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, Львів, КУЛЬПАРКІВСЬКА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борісова Ольга Миколаївна 380322954945,380322954972 buxlokpl@gmail.com http://kulparkiv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 908.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 044.54 UAH
Період уточнення:
05.08.2019 13:03 - 11.08.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2019 13:03 - 21.08.2019 18:00
Аукціон:
22.08.2019 12:30 - 22.08.2019 12:51
Період кваліфікації:
22.08.2019 12:51 - 28.08.2019 12:17
Період завантаження договору:
22.08.2019 12:51 - 11.09.2019 12:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування- кошти місцевого бюджету та власні надходження бюджетної установи.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА"
Оскарження: 22.08.2019 12:51 - 08.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37305002
-
Контактна особа:
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА" (032)245-12-35 rs2010@i.ua
-
Адреса:
Україна, 79052, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕЧЕТА, будинок 14, квартира 1
Оскарження: 22.08.2019 12:51 - 08.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
206 507.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
206 507.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2019 12:17
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФКОМ-ЛВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34418966
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФКОМ-ЛВ" +380676720505 service@profcom-lv.com.ua http://profcom-lv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 79495, Львівська обл., місто Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ ІВАСЮКА, будинок 21, квартира 25
Початкова пропозиція
208 908.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
c28ef53eff164257a6e2d6738fbe2903
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-05-001062-b-b1
Постачальник:
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37305002
-
Контактна особа:
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА" (032)245-12-35 rs2010@i.ua
-
Адреса:
Україна, 79052, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕЧЕТА, будинок 14, квартира 1
Номер договору:
25/19
Сума договору:
206 507.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.09.2019 10:00
Статус:
Виконаний