-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
206 507.94
UAH з ПДВ
Номер:
c28ef53eff164257a6e2d6738fbe2903
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-05-001062-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996740
-
Контактна особа:
Борісова Ольга Миколаївна 380322954945,380322954972 buxlokpl@gmail.com http://kulparkiv.org.ua
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, Львів, КУЛЬПАРКІВСЬКА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37305002
-
Контактна особа:
ТЗОВ"РС- БЕЗПЕКА" (032)245-12-35 rs2010@i.ua
-
Адреса:
Україна, 79052, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕЧЕТА, будинок 14, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Номер договору:
25/19
Дата підписання:
17.09.2019 10:00
Період дії договору:
17.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
206 507.94 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 206 507.94 UAH)
Оплачено:
206 507.94 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 206 507.94 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2019