-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-001062-b
Кількість – 3 комплекти, згідно Додатку 3 тендерної документації
Завершена
208 908.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
Період уточнення:
05.08.2019 13:03 - 11.08.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим