-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-002662-b
для використання у ветеринарній медицині
Завершена
12 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 12 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 12 100.00 UAH
Номер:
19bc44c7b3ef459ea88673cf3f2c44d9
Внутрішній номер закупівлі:
3643729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-02-002662-b
Замовник:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Додаткова контактна особа:
Сонько Микола +380442788471 tender@consumer.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Бориса Грінченка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фомінова Олена Вікторівна +380445288419 uvets@ukr.net http://consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
121 000.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2019 16:18 - 23.08.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2019 16:18 - 02.09.2019 17:00
Період прекваліфікації:
02.09.2019 17:04 - 12.09.2019 00:00
Аукціон:
12.09.2019 14:01 - 12.09.2019 14:22
Період кваліфікації:
12.09.2019 14:22 - 13.09.2019 17:17
Період завантаження договору:
12.09.2019 14:22 - 02.10.2019 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис4.1. Розрахунки за цим Договором проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів Покупця з його поточного рахунку на поточний рахунок Продавця, що визначений в розділі XIII цього Договору та за наявності відповідного бюджетного призначення. 4.2. Покупець здійснює оплату вартості поставленого Товару (партії) відповідно до видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
01001, Україна, м. Київ, зазначено у додатку І тендерної документації, зазначено у додатку І тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДОРОЖНИК-М"
Оскарження: 12.09.2019 14:22 - 24.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35614966
-
Контактна особа:
Володимир Прасол +380677149639 podorognik13@ukr.net
-
Адреса:
08363, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Сошників, 23 КМ ТРАСИ ПЕРЕЯСЛІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-БОРИСПІЛЬ
Оскарження: 12.09.2019 14:22 - 24.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
12 050 000.00 UAH з ПДВ /
12 035 000.00 UAH з ПДВ
12 035 000.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "УКРВЕТПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31033523
-
Контактна особа:
Олег Бугайчук +380674504425 aliona@vetsnab.com.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Будьонного, 23-а
Початкова пропозиція
12 100 000.00 UAH з ПДВ /
12 045 000.00 UAH з ПДВ
12 045 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.09.2019 16:24
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
19f167f6d2b3408e8105075d93a753cf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-02-002662-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ПОДОРОЖНИК-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35614966
-
Контактна особа:
Володимир Прасол +380677149639 podorognik13@ukr.net
-
Адреса:
08363, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Сошників, 23 КМ ТРАСИ ПЕРЕЯСЛІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-БОРИСПІЛЬ
Номер договору:
3009
Сума договору:
12 035 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 029 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний