-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-002662-b
для використання у ветеринарній медицині
Завершена
12 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 12 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 12 100.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2019 16:18 - 23.08.2019 17:00
Відповідь надана
Шприц-пробірки пластикові - проби не придатні до аналізу
Номер:
33974f6ecd4f45eba2020ad9890a4761
Дата опублікування:
23.08.2019 14:35
Опис:
Згідно стандартів ISO 6710 для отримання сироватки крові в пластикових пробірках обов’язкова наявність напилення кремнезему на стінках пробірок для правильного формування згустку. У разі використання пробірок без кремнезему, лабораторія отримує проби крові не придатні до аналізу.
Пропонуємо внести зміни до тендерної документації та викласти предмет закупівлі в наступному вигляді: 3-х компонентна вакуумна система для взяття крові у тварин. Вимогами передбачити наявність у системи двосторонньої голки, тримача і вакуумної пробірки.
Відповідь:
Технічне завдання не містить вимог ISO 6710
Дата відповіді:
23.08.2019 15:32
Відповідь надана
Міжнародні стандарти взяття крові
Номер:
9ab4907330ad4b49bb35773484d8450f
Дата опублікування:
23.08.2019 13:35
Опис:
Міжнародний стандарт ISO 15189 передбачає правила та рекомендації взяття крові у всіх біологічних організмів, не обмежуючись людьми.
Пропонуємо врахувати міжнародну практику та внести зміни до тендерної документації, а саме викласти предмет закупівлі в наступному вигляді: 3-х компонентна вакуумна система для взяття крові у тварин. Вимогами передбачити наявність у системи двосторонньої голки, тримача і вакуумної пробірки.
Відповідь:
Ваша думка хибна, оскільки зазначений ISO 15189, визначає вимоги до якості та компетентності медичних лабораторій, Також у міжнародних вимогах не має вимог до пробірок, лише стабілізація крові ЕДТА. Звертаємо Вашу увагу, що закупівля здійснюється "для використання у ветеринарній медицині". Під час формування технічного завдання замовник самостійно встановлює вимоги до предмету закупівлі з урахуванням потреби та нормативних документів з питань ветеринарної медицини.
Дата відповіді:
23.08.2019 15:30
Відповідь надана
Пропозиція про внесення змін (шприци-пробірки)
Номер:
afe8abfef8a44f42a2740a11f8022282
Дата опублікування:
23.08.2019 09:26
Опис:
Шприцевий ручний метод взяття крові за допомогою пристроїв, вказаних в предметі закупівлі, а саме шприца-пробірки, призводить до недоборів або переборам взятої кількості крові. У свою чергу це призводить до неправильного співвідношенню крові і реагенту в пробірці. В результаті лабораторія отримує проби непридатні до аналізу і не зможе достовірно визначити випадки зараження тварин.
Зазначену проблему вирішує використання вакуумних систем взяття крові, що складаються з голки, тримача і пробірки.
Пропонуємо внести зміни до тендерної документації та викласти предмет закупівлі в наступному вигляді: 3-х компонентна вакуумна система для взяття крові у тварин. Вимогами передбачити наявність у системи двосторонньої голки, тримача і вакуумної пробірки.
У разі відмови Замовника вносити зміни до тендерної документації, залишаємо за собою право подати заяви до Кабінету Міністрів, Офісу Президента, Служби Безпеки України, Генеральної Прокуратури для проведення розслідування закупівлі неякісної продукції.
Відповідь:
Звертаємо Вашу увагу, що закупівля здійснюється "для використання у ветеринарній медицині". Під час формування технічного завдання замовник самостійно встановлює вимоги до предмету закупівлі з урахуванням потреби та нормативних документів з питань ветеринарної медицини.
Дата відповіді:
23.08.2019 13:07
Відповідь надана
Пропозиція про внесення змін (пробірки з ЕДТА)
Номер:
2b40df9f8d0e4d6c8ec256a09e025cd6
Дата опублікування:
23.08.2019 09:24
Опис:
Згідно міжнародного стандарту ISO 15189 всі пробірки для сироватки і пробірки з ЕДТА обов'язково потрібно центрифугувати. Порушення даного стандарту веде до отримання непридатних до аналізу проб.
Дослідження пробірок з ЕДТА проводяться тільки в автоматичних аналізаторах. Конструкція пробірок, передбачена тендером, не дозволяє використовувати дані пробірки ні в центрифузі, ні в автоматичному аналізаторі.
Пропонуємо внести зміни до тендерної документації та викласти предмет закупівлі в наступному вигляді: 3-х компонентна вакуумна система для взяття крові у тварин. Вимогами передбачити наявність у системи двосторонньої голки, тримача і вакуумної пробірки. В Україні зареєстровано понад 20 різних виробників даного виду продукції, що дасть можливість Замовнику закупити продукцію, яка буде виконувати свої функції відповідно до завдань, покладених державою на Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту спожівачів.
У разі відмови Замовника вносити зміни до тендерної документації, залишаємо за собою право подати заяву в НАБУ, а також інші профільні органи контролю, і ініціювати розслідування щодо непрофесійних дій відповідальних осіб Державної служби, пов'язаних із закупівлею непридатної для використання продукції.
Відповідь:
Звертаємо Вашу увагу, що закупівля здійснюється "для використання у ветеринарній медицині".
Дата відповіді:
23.08.2019 12:54
Відповідь надана
Пропозиція про внесення змін (пробірки без реагентів)
Номер:
e03187ec3cea481f989cba1c7b4d94f0
Дата опублікування:
23.08.2019 08:57
Опис:
Згідно стандартів ISO 6710 аналіз крові проводиться із зразків, взятих у пластикові пробірки, що містять реагенти. Для отримання сироватки крові в пробірки додається активатор згортання, для отримання плазми - реагент, що перешкоджає згортанню. У разі використання пробірок без реагентів, лабораторія отримує проби крові не придатні до аналізу.
Тендером передбачена закупівля 1 900 000 штук шприців-пробірок, що не містять реагенти. Використання даних виробів призведе до отримання проб крові, аналіз яких не зможе виявити ознаки хвороби тварин. У свою чергу це призведе до масового зараження тварин, обслуговуючого персоналу і як наслідок подальшого зараження населення.
Здійснення закупівлі і використання шприців-пробірок без реагентів призведе до створення складної епідеміологічної ситуації по захворюваннях тварин в Україні.
Просимо внести зміни до тендерної документації відповідно до вищеперелічених рекомендацій.
Відповідь:
Відповідно до «Методичні рекомендації з організації та відбору проб для діагностичних досліджень на заразні хвороби тварин та птиці» Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно санітарної експертизи, для серологічних досліджень проб крові не передбачено обов’язкової наявності активатора згортання, тому ваша думка є хибною.
Дата відповіді:
23.08.2019 11:07