-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
12 035 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
19f167f6d2b3408e8105075d93a753cf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-02-002662-b-b1
Замовник:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Контактна особа:
Фомінова Олена Вікторівна +380445288419 uvets@ukr.net http://consumer.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Бориса Грінченка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПОДОРОЖНИК-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35614966
-
Контактна особа:
Володимир Прасол +380677149639 podorognik13@ukr.net
-
Адреса:
08363, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Сошників, 23 КМ ТРАСИ ПЕРЕЯСЛІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-БОРИСПІЛЬ
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
3009
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
12 035 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 005 833.33 UAH)
Оплачено:
12 035 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 005 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
01001, Україна, м. Київ, зазначено у додатку І тендерної документації, зазначено у додатку І тендерної документації
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
37f61a0859574760bea6f8b494a760e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано