-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-001415-b
Завершена
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер:
7fe2cecb61e5452e8bd7ed2c227b1ecb
Внутрішній номер закупівлі:
3620669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-26-001415-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37489689
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, с. Бохоники, вул. Гагаріна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2019 13:35 - 31.07.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2019 13:35 - 10.08.2019 23:00
Аукціон:
12.08.2019 11:19 - 12.08.2019 11:40
Період кваліфікації:
12.08.2019 11:40 - 12.08.2019 13:50
Період завантаження договору:
12.08.2019 11:40 - 01.09.2019 11:40
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92 (НЦЗУ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Техпробуд
Оскарження: 12.08.2019 11:40 - 23.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Оскарження: 12.08.2019 11:40 - 23.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
49 593.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 593.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2019 13:50
Документи
8
Скарги
0
ТОВ ТРИДЕБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40535991
-
Контактна особа:
Тихонюк Євгеній Ігорович +380678010356 tuhonuk18@rambler.ru
-
Адреса:
21023, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Гната Юри, 9
Початкова пропозиція
49 825.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 825.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
35c37e4870254f809553ec57d0db4b4e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-26-001415-b-a1
Постачальник:
ПП Техпробуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Номер договору:
70-Б
Сума договору:
49 593.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 328.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
27.08.2019 10:00
Статус:
Виконаний