• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92

49 593.60 UAH з ПДВ
Номер: 35c37e4870254f809553ec57d0db4b4e
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-26-001415-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Постачальник: ПП Техпробуд
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 70-Б
Дата підписання: 27.08.2019 10:00
Період дії договору: 27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 49 593.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 265.60 UAH)
Оплачено: 49 593.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 265.60 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92 (НЦЗУ)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2019
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 92 На карті