-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-001415-b
Завершена
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Період оскарження:
26.07.2019 13:35 - 06.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.