-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
Тендер Prozorro UA-2019-07-25-000183-a
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 31520000-7 "Світильники та освітлювальна арматура" (Придбання колони з бульбашками та світового дощу)
Завершена
216 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
Номер:
2d5ec9341dc44e5e99fb3faccd5110e2
Внутрішній номер закупівлі:
3615010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-25-000183-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 168.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2019 10:57 - 30.07.2019 11:30
Період прийому пропозицій:
25.07.2019 10:57 - 09.08.2019 11:30
Аукціон:
12.08.2019 13:38 - 12.08.2019 13:59
Період кваліфікації:
12.08.2019 13:59 - 14.08.2019 12:13
Період завантаження договору:
12.08.2019 13:59 - 01.09.2019 13:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
Оскарження: 12.08.2019 13:59 - 25.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Оскарження: 12.08.2019 13:59 - 25.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
201 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
201 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2019 12:13
Документи
45
Скарги
0
ФОП "ФІСАЙ РОМАН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2879810072
-
Контактна особа:
Роман Фісай +380689907689 didaktikavidfop@gmail.com
-
Адреса:
85307, Україна, Донецька область, місто Покровськ, МІКРОРАЙОН СОНЯЧНИЙ, будинок 8, квартира 58
Початкова пропозиція
216 534.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 534.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
06f13ffcfbc94d82b4e96bdfc42fce81
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-25-000183-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Номер договору:
340
Сума договору:
201 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
168 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
27.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний