-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
Тендер Prozorro UA-2019-07-25-000183-a
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 31520000-7 "Світильники та освітлювальна арматура" (Придбання колони з бульбашками та світового дощу)
Завершена
216 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 168.00 UAH
Період оскарження:
25.07.2019 10:57 - 05.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.