-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
201 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
06f13ffcfbc94d82b4e96bdfc42fce81
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-25-000183-a-c1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору:
340
Дата підписання:
27.08.2019 00:00
Період дії договору:
27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
201 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 650.00 UAH)
Оплачено:
201 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 650.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання колони з бульбашками та світового дощу
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.09.2019