-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-000541-b
Завершена
1 131 469.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 657.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 657.35 UAH
Номер:
6d31968eb5fb4cc39f7ecd5de26a2dc8
Внутрішній номер закупівлі:
3581164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-16-000541-b
Замовник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 131 469.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 657.35 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
33 944.07 UAH
Період уточнення:
16.07.2019 10:30 - 23.07.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2019 10:30 - 02.08.2019 14:00
Аукціон:
05.08.2019 13:38 - 05.08.2019 14:05
Період кваліфікації:
05.08.2019 14:05 - 07.08.2019 11:40
Період завантаження договору:
05.08.2019 14:05 - 25.08.2019 14:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне АМ (13-25)
Кількість
85 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті
вугілля кам'яне ГК (50-100)
Кількість
85 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті
вугілля кам'яне ДГ (13-100)
Кількість
59 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Оскарження: 05.08.2019 14:05 - 18.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38359763
-
Контактна особа:
Дорошенко Валерій Андрійович +380672797708 ukrpromenergo2013@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Короленка 3, офіс 116
Оскарження: 05.08.2019 14:05 - 18.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
955 926.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
829 896.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2019 11:40
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "АРТАНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41507842
-
Контактна особа:
Владислав Зайцев +380930077666 ukrugol777@gmail.com
-
Адреса:
69050, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 120
Початкова пропозиція
968 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
830 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Початкова пропозиція
1 131 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 131 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
a29cdc6d21644f1db98dccd16c30947e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-16-000541-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38359763
-
Контактна особа:
Дорошенко Валерій Андрійович +380672797708 ukrpromenergo2013@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Короленка 3, офіс 116
Номер договору:
1408
Сума договору:
829 896.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.08.2019 09:22
Статус:
Підписаний