-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
829 896.00
UAH без ПДВ
Номер:
a29cdc6d21644f1db98dccd16c30947e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-16-000541-b-b1
Замовник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Контактна особа:
Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38359763
-
Контактна особа:
Дорошенко Валерій Андрійович +380672797708 ukrpromenergo2013@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Короленка 3, офіс 116
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1408
Дата підписання:
19.08.2019 09:22
Період дії договору:
19.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
829 896.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне АМ (13-25)
Кількість
85 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті
вугілля кам'яне ГК (50-100)
Кількість
85 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті
вугілля кам'яне ДГ (13-100)
Кількість
59 тонни
Період постачання
01.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
72314, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, Олександра Невського, 83
На карті