-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК) на базі «нульового клієнту»
Тендер Prozorro UA-2019-07-11-000032-c
Джерело фінансування закупівлі - державні кошти.
Завершена
1 098 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 982.52 UAH
мін. крок: 1% або 10 982.52 UAH
Номер:
13de392094664b299c212da8645fc737
Внутрішній номер закупівлі:
3566172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-11-000032-c
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Протиняк Маряна Ігорівна +380676738490 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 098 252.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 982.52 UAH
Період уточнення:
11.07.2019 08:56 - 18.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2019 08:56 - 28.07.2019 18:00
Аукціон:
29.07.2019 11:16 - 29.07.2019 11:37
Період кваліфікації:
29.07.2019 11:37 - 05.08.2019 20:38
Період завантаження договору:
29.07.2019 11:37 - 18.08.2019 11:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК) на базі «нульового клієнту»
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "ЛИТЕР"
Оскарження: 29.07.2019 11:37 - 16.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24720880
-
Контактна особа:
Руслан Любченко +380951287200 lyubchenko@leater.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 102 А
Оскарження: 29.07.2019 11:37 - 16.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 094 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 094 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2019 20:38
Документи
38
Скарги
0
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30668603
-
Контактна особа:
Костянтин Бєлов +380675300165 infolservice.ok@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 3 "А", квартира 17
Початкова пропозиція
1 098 114.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 098 114.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c977313aec904331b3a140ccecf403dc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-11-000032-c-a1
Постачальник:
ПРАТ "ЛИТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24720880
-
Контактна особа:
Руслан Любченко +380951287200 lyubchenko@leater.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 102 А
Номер договору:
61
Сума договору:
1 094 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
926 835.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
21.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний