-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК) на базі «нульового клієнту»
Тендер Prozorro UA-2019-07-11-000032-c
Джерело фінансування закупівлі - державні кошти.
Завершена
1 098 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 982.52 UAH
мін. крок: 1% або 10 982.52 UAH
Період уточнення:
11.07.2019 08:56 - 18.07.2019 18:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
6d4a3754af774b3ea861ee0f153d91f5
Дата опублікування:
12.07.2019 12:01
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Допускається подання еквіваленту.
Оцінка буде відбуватись по ціні учасника.
Дата відповіді:
16.07.2019 21:44