-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК) на базі «нульового клієнту»
1 094 994.00
UAH з ПДВ
Номер:
c977313aec904331b3a140ccecf403dc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-11-000032-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Контактна особа:
Протиняк Маряна Ігорівна +380676738490 osvitabor@gmail.com
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРАТ "ЛИТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24720880
-
Контактна особа:
Руслан Любченко +380951287200 lyubchenko@leater.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 102 А
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
61
Дата підписання:
21.08.2019 00:00
Період дії договору:
21.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 094 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 168 159.00 UAH)
Оплачено:
1 094 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 182 499.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (НКК) на базі «нульового клієнту»
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.08.2019