-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи»
Тендер Prozorro UA-2019-07-09-003013-b
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи», за рахунок державного та місцевого бюджету
Завершена
520 416.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 602.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 602.08 UAH
Номер:
c847c9dfbdea4347b490cf53d394072f
Внутрішній номер закупівлі:
3560190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-09-003013-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863852
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Вулиця Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Запорожський Руслан Олександрович 380576330147 tenderuokt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 416.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 602.08 UAH
Період уточнення:
09.07.2019 16:54 - 14.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2019 16:54 - 24.07.2019 18:00
Аукціон:
25.07.2019 14:59 - 25.07.2019 15:20
Період кваліфікації:
25.07.2019 15:20 - 26.07.2019 14:50
Період завантаження договору:
25.07.2019 15:20 - 14.08.2019 15:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи»
Кількість
1315 штуки
Період постачання
до 01.09.2019
Місце постачання
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Заклади загальної середньої освіти управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної держаної адміністрації Харківської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
Оскарження: 25.07.2019 15:20 - 06.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Оскарження: 25.07.2019 15:20 - 06.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
518 559.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2019 14:50
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ОК СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37817150
-
Контактна особа:
Сергій Бібік +380635027171 okciti@ukr.net
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОЗАБАРСЬКА, будинок 2/6
Початкова пропозиція
516 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 897.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
a40f6293c58e4d2db412249711bd23d4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-09-003013-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Номер договору:
№662у
Сума договору:
513 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
427 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
13.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний