-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи»
Тендер Prozorro UA-2019-07-09-003013-b
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи», за рахунок державного та місцевого бюджету
Завершена
520 416.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 602.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 602.08 UAH
Період уточнення:
09.07.2019 16:54 - 14.07.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим