-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи»
513 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a40f6293c58e4d2db412249711bd23d4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-09-003013-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863852
-
Контактна особа:
Запорожський Руслан Олександрович 380576330147 tenderuokt@ukr.net
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Вулиця Сумський шлях, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№662у
Дата підписання:
13.08.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
513 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 500.00 UAH)
Оплачено:
513 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів «Нової української школи»
Кількість
1315 штуки
Період постачання
до 01.09.2019
Місце постачання
62303, Україна, Харківська область, Дергачі, Заклади загальної середньої освіти управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної держаної адміністрації Харківської області
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
fe895248ba5f47439564f28080ee5610
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились викласти п.1.5, п5.1. договору в новій редакції
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
16.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано