• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

Джерело фінансування - бюджетні кошти

Завершена

267 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 040.00 UAH
Номер: 2bdb7debe76b45e5af9a80ae7af5ab2f
Внутрішній номер закупівлі: 3542001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-04-000208-b   
Замовник: Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Ігольник Пилип Володимирович +380574641043 Chuguev.raiono.prozoro.online@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 267 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 040.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 300.00 UAH
Період уточнення: 04.07.2019 11:40 - 23.07.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 04.07.2019 11:40 - 02.08.2019 12:00
Аукціон: 05.08.2019 11:18 - 05.08.2019 11:39
Період кваліфікації: 05.08.2019 11:39 - 05.08.2019 14:12
Період завантаження договору: 05.08.2019 11:39 - 25.08.2019 11:39
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.08.2019
Місце постачання 63523, Україна, Харківська область, смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТДОНСТРОЙ"

Оскарження: 05.08.2019 11:39 - 16.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 232 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2019 14:12
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "ТАЛМІКС"
Початкова пропозиція 267 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 24c25dc500c948c8b20e9bf59c970424
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-04-000208-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТДОНСТРОЙ"
Номер договору: 208-b
Сума договору: 232 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.08.2019 00:00 - 31.08.2019 23:59
Дата підписання: 19.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s