-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2019-07-04-000208-b
Джерело фінансування - бюджетні кошти
Завершена
267 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 040.00 UAH
мін. крок: 3% або 8 040.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2019 11:40 - 23.07.2019 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим