-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
232 450.00
UAH з ПДВ
Номер:
24c25dc500c948c8b20e9bf59c970424
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-04-000208-b-a1
Замовник:
Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591400
-
Контактна особа:
Ігольник Пилип Володимирович +380574641043 Chuguev.raiono.prozoro.online@gmail.com
-
Адреса:
63513, Україна, Харківська область, Чугуївський район, селище міського типу Кочеток, вулиця Жовтнева, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТДОНСТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42922316
-
Контактна особа:
Іванов Андрій Ігорович +380997077758 artdonstroi@i.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., місто Харків, Холодногірський район ВУЛИЦЯ ІЗМАЙЛІВСЬКА корп. А буд. 11
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
208-b
Дата підписання:
19.08.2019 00:00
Період дії договору:
19.08.2019 00:00 - 31.08.2019 23:59
Сума договору:
232 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 232 450.00 UAH)
Оплачено:
232 450.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 232 450.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт їдальні у Новопокровському навчально-виховному комплексі Чугуївської районної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., смт Новопокровка, вул. Гагаріна, 34 (код ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2019